Zespoły F16 i CZAQU na sobotnim koncercie w Choceniu!

Na zlotowej scenie w Choceniu zobaczymy w tym roku dwa zespoły muzyczne, które zaoferują nam świetną zabawę przy rockowych brzmieniach. Zespoły F16 oraz CZAQU w sobotę zagrają dla zlotowiczów!

Sobotnie, rockowe granie tym razem odbędzie się w nieco innym miejscu niż dotychczas… ale o tym już na Zlocie:) Przed Wami wystąpią dwa zespoły, przy których spędzimy sobotni wieczór.

 

F16 to punk rockowa kapela, która na pewno może się pochwalić długim stażem. Powstali w Pionkach już w 1988 roku, a nowa odsłona F16 nastąpiła po 20 latach, kiedy to w 2016 roku, formacja nagrała album Reaktywacja oraz zapowiadający kawałek „Na zawsze razem”.

 

 

Finał sobotniego koncertu zapewni nam toruński zespół CZAQU, którego skład stanowią w dużej mierze włocławianie z Grzegorzem Walczakiem na czele. CZAQU powstał w 2001 roku w Toruniu, a do tej pory byli laureatami wielu nagród ogólnopolskich w prestiżowych konkursach, m.in. Orange Warsaw Festiwal czy Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Alternatywnej OFMA, Ogólnopolskim festiwalu Dachoofka w Krakowie czy festiwalach organizowanych przez Polskie Radio.

www.czaqu.art.pl