Parada pojazdów militarnych w niedzielę

Ostatnim punktem VII Kujawskiego Zlotu Pojazdów Militarnych i Terenowych w Choceniu będzie parada pojazdów militarnych, która przejedzie w niedzielę z Chocenia do Włocławka.

To już VII edycja Kujawskiego Zlotu Pojazdów Militarnych, który odbywa się w Choceniu nad jeziorem Borzymowskim. W dniach 27-29 lipca, do Chocenia przyjadą miłośnicy pojazdów militarnych oraz terenowych z całej Polski. Impreza na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń tego typu w Polsce i każdego roku zyskuje na popularności.

Niedzielna parada pojazdów militarnych jest zwieńczeniem trzydniowego Zlotu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie PATROL Włocławek. W tym roku parada rozpocznie się o godzinie 12.00, a pojazdy przejadą przez Choceń, a następnie skierują się do Włocławka, jadąc przez Śmiłowice, Kruszyn, os. Michelin, ul. Kruszyńską, Chopina, Plac Wolności, ul. Brzeską do przystani wioślarskiej nad Wisłą. Tam odbędzie się zakończenie Zlotu oraz poczęstunek. Planowane przybycie pojazdów na przystań – g. 12.50.

Więcej informacji na stronie: www.zlot.q4x4.pl

Informacja dodatkowa:

W związku z organizacją parady pojazdów mogą nastąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Parada rozpoczyna się o godzinie 12.00 i przejedzie kolejno przez Choceń, Kruszyn, Włocławek (al. Jana Pawła II, ul. Kruszyńska, Chopina, Plac Wolności, ul. Brzeska, ul. Wyszyńskiego do przystani przy ul. Piwnej.